Hledáme všeobecnou sestru očního oddělení

Pro naše nové reprezentativní pracoviště v Blanické ulici hledáme všeobecnou sestru do prestižní oční ambulance. Nabízíme velmi přátelské prostředí a profesionální přístup. Ordinace je situovaná krůček od nám. Míru. Jste to právě Vy, kdo hledá práci, za kterou budou doslova vidět skutečné výsledky?

Představte si, že jste součástí týmu, který doslova mění pohled na svět! Na našem očním oddělení nejde jen o zdravotní péči – sestry zde hrají klíčovou roli v cestě za lepším zrakem.

Staňte se součástí našeho týmu a pomáhejte nám dělat svět lepším - jedno oko po druhém. Těšíme se, až Vás poznáme osobně!

Budeme rádi za případné sdílení příspěvku, ať se dostane k co nejvíce šikovným sestrám, které hledají skvělou pracovní příležitost.

#poliklinikaipp #hledamesestru #komplexnipece #oci #zdravinaprvnimmiste #pracepraha #vinohrady #nabor