Udržujte své oči v kondici

Lidské oči jsou fascinujícím zázrakem přírod! Věděli jste, že každé oko má přes 2 miliony pracovních částí a dokáže rozlišit až 10 milionů barev?

Udržujte své oči v kondici! Pravidelné návštěvy u očního lékaře nejsou jen formalita – jsou klíčem k odhalení problémů včas.

Pár našich tipů:

• Dopřejte svým očím denní dávku odpočinku, obzvlášť pokud trávíte hodiny před obrazovkou.
  • Nezapomínejte také na správnou výživu – mrkev, špenát a ryby jsou skvělým zdrojem vitamínů a živin pro zdravé oči.
  • Zkuste pravidlo 20-20-20: Každých 20 minut strávených u monitoru se na 20 sekund soustřeďte na něco vzdáleného minimálně 20 stop.

Pečujme o své oči, vždyť jsou našimi okny do světa!